12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Policjanci zatrzymali osoby podejrzewane o kradzież broni

1 min read

Tucholscy policjanci wspólnie z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do leśniczówki na terenie powiatu tucholskiego. Policjanci odzyskali utraconą podczas włamania broń myśliwską oraz amunicję do tej broni. O losie zatrzymanych mężczyzn zadecyduje prokurator.

W miniony piątek (23.10.2015) tucholscy policjanci otrzymali informację o włamaniu do jednej z leśniczówek na terenie powiatu tucholskiego. Do włamania doszło podczas nieobecności domowników. Według relacji pokrzywdzonego, nieznani sprawcy wynieśli z domu przedmioty o łącznej wartości ponad 30 tysięcy złotych.  Niepokojącym był fakt, że łupem włamywaczy padły cztery jednostki broni myśliwskiej oraz amunicja do tej broni. Sprawą niezwłocznie zajęli się tucholscy policjanci wspólnie z kryminalnymi z Bydgoszczy.

Wczoraj (27.10.2015) funkcjonariusze zatrzymali do sprawy dwóch 33-latków podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.  Dzisiaj (28.10.2015) o ich dalszym losie zadecyduje prokurator. Policjanci odzyskali skradzioną podczas włamania broń oraz amunicję myśliwską.

_____________________________________

http://www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook