19 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Dnia 1 września 2018 roku u naszych sąsiadów pożar strawił stodołę, sprzęt rolniczy, część chlewni i paszę dla zwierząt.

Zdarzyła się w malowniczej Kruszce, spłonęło zbyt wiele, nikt nie ucierpiał,służby pospieszyły z pomocą, niestety, czerwony kur dokonał dzieła. Dobrzy ludzie nie próżnowali i już ruszyli z pomocą, mamy szansę dołączyć do szlachetnych.

W portalu Zrzutka.pl stworzono specjalne miejsce, gdzie można wspomóc akcję pomocy pogorzelcom. Na szczęście mają dach nad głową i niewiele więcej, a zima za pasem…

Dalej czytamy…

Ze stodoły i maszyn nie zostało nic – spłonął cały budynek, nowo zakupiony ciągnik rolniczy (używany), siewnik, opryskiwacz i inne.

Część chlewni trzeba będzie wyremontować, zbudować nową konstrukcję i położyć dach. Niestety zakupić będzie też trzeba paszę dla zwierząt.

Zbiórka ma być przeznaczona na pomoc w odbudowie budynków i zakupie sprzętu. Za ubezpieczenie nie uda się postawić tego na nowo.

Pamiętajmy, taka sytuacja może przydarzyć się u każdego z nas – dziś moi sąsiedzi potrzebują pomocy, jutro możesz być to Ty lub ja. Liczy się każda wpłata.

Chcesz pomóc? Oto link, który przeniesie cię do właściwej witryny.

https://zrzutka.pl/fdgfmr

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook