29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Poseł Król wyjaśnia…

2 min read

Kilka dni temu, na naszych internetowych lamach, pojawił się utrzymany w sarkastycznym tonie tekst pt. „Gdzie podziało się poselskie biuro posła Króla?

Po lekturze, czytelnik już wie, czego, a właściwie kogo dotyczył. Materiał spowodował spore zamieszanie. W tej sprawie interweniowało kilka osób i jedna instytucja. TOKiS – PRESS jest portalem z gatunku wyjątkowo upartych i zwykle osiągamy zamierzony cel. Tym razem również się udało, bo mamy wreszcie pełnię informacji bez udziału, oczywiście wymyślonej przez autora artykułu – „babki zapowiadaczki”, która w „niecnym transie”, zupełnie słusznie, przepowiedziała przyszłość.

Nadeszło oficjalne powiadomienie z biura pana posła Piotra Króla w którym czytamy:

Dzień dobry,

w nawiązaniu do tekstu Pańskiego autorstwa zamieszczonego na stronie tokis.pl, uprzejmie informuję, iż filia biura poselskiego Posła Piotra Króla w Tucholi znajduje się w trakcie przeniesienia i remontu. Wkrótce zostanie podana do wiadomości informacja na temat oficjalnego otwarcia filii biura pod nowym adresem.

W bezpośredniej rozmowie telefonicznej z panem posłem, która odbyła się w piątek 20-05-2016 dowiedzieliśmy się tego, że nowe biuro poselskie będzie się mieściło w podziemiach Tucholskiego Ośrodka Kultury ( placówka, kulturalna została ponownie upolityczniona!), a jej otwarcie zaplanowano  prawdopodobnie w dziewiątym dniu nowego miesiąca. Obecnie nowe biuro jest wyposażane – kwestia mebli.

Innymi słowy, interesanci, którzy zbulwersowani sytuacją, nieoczekiwanego zamknięcia starego biura poselskiego,  przy ul. Bydgoskiej, a którzy poinformowali listownie i osobiście nasz portal, muszą uzbroić się w cierpliwość.

Pozostaje jeszcze kwestia braku komunikacji, pomiędzy panem posłem, a interesantami. Z naszej sugestii wynikało, że cała sytuacja nie miałaby miejsca, gdyby w starym biurze pojawiła się stosowna notatka. Na ten argument pan poseł odpowiada, że tę kwestię trzeba było uzgodnić z właścicielem lokalu. Czy to stanowi jakiś problem? A może przyczyną zmiany biura był jakiś konflikt? To oczywiście tylko nasza spekulacja.

W kwestii zniszczonego plakatu wyborczego pana posła, przy ulicy Cegielnianej w Tucholi usłyszeliśmy, że jego zdjęcie zostało zlecone specjalnej firmie, która przy jego realizacji, jak się okazuje, skorzystała z usług podwykonawcy. Ktoś zawalił sprawę, a efekty możemy podziwiać na billboardzie.

Tuchola przygotowuje się do odwiedzin turystów, wszystkich nas łączy jedno – miasto ma wyglądać schludnie. Czas politycznych uniesień dawno minął, czas na służbę ludziom i to bez zakłóceń.

Do sprawy powrócimy.

________________________

( mrf.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook