28 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Poszukiwany posiadał narkotyki i kierował pod ich wpływem

1 min read

W piątek (3.07.2020r.) policjanci z Posterunku Policji w Cekcynie zatrzymali kierowcę, który znajdował się pod wpływem środków odurzających i miał je też przy sobie. Mężczyzna był również poszukiwany i posiadał decyzję administracyjną o cofnięciu uprawnień do kierowania.

W trakcie nocnego patrolu miejscowości Cekcyn uwagę mundurowych zwróciło osobowe audi. Policjanci postanowili zatrzymać do kontroli podejrzane auto. Kierowca w trakcie legitymowania zachowywał się nienaturalnie i wykonywał nerwowe gesty, jakby chciał coś ukryć. Policjanci w wyniku przeszukania mężczyzny oraz auta znaleźli woreczek z zawartością suszu roślinnego i białego proszku. Przeprowadzone testy potwierdziły, że jest to marihuana i amfetamina.

Funkcjonariusze poddali badaniu 47-latka na zawartość środków odurzających w organizmie. Wynik testu okazał się być pozytywny i potwierdził podejrzenia mundurowych. Mężczyzna był również poszukiwany i posiadał decyzję administracyjną o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Od kierującego została również pobrana krew do badań.  Trafił on do policyjnego aresztu i następnego dnia (4.07.20r.) zostały mu przedstawione zarzuty.

Teraz sprawa zostanie przekazana do sądu.


Autor: mł. asp. Bartosz Wiese
Publikacja: mł. asp. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook