4 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Potencjalny morderca za kierownicą ciągnika zatrzymany!

1 min read

Ilu idiotów siada za kierownicą będąc pod wpływem alkoholu? Ze statystyk wynika, że w Polsce zbyt wielu. Poprawił je potencjalny morderca, – traktorzysta, który…

… miał we krwi ponad promil alkoholu. Wszystko wydarzyło się na trasie pomiędzy Cekcynem, a Małym Gacnem. Kierowca został zatrzymany przez policjantów. 29 letni mężczyzna nie dość, że był pijany, to kierował ciągnikiem nie posiadając do tego uprawnień.  W najbliższym czasie usłyszy zarzuty dotyczące kierowania w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień. Czujność policjantów z tego rejonu jest godna wyróżnienia, choć pełnią oni rutynową służbę. Eliminacja takich użytkowników drogi, to być może uniknięcie tragedii z udziałem pijanego łobuza w konfrontacji z innym pojazdem, jadącym prawidłowo. Tym razem obyło się bez ofiar, ale zastanów się kierowco, który świadomie wypijesz nawet jedno piwo i czujesz się jak Kubica, siadając za kierownicę swojego „bolidu”, czy twój rozum jest jeszcze w jego kabinie, czy też pozostał w dopitej butelce?

Pijanemu traktorzyście sprawiedliwość wymierzy sąd, najbardziej jednak ucierpi jego rodzina, o której zapewne pomyślał wtedy, kiedy wytrzeźwiał. Teraz ten proces usprawni prawo.

___________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook