16 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Powiat Tucholski otrzymał umowę na dofinansowanie przebudowy dróg powiatowych

1 min read

W Urzędzie Wojewódzkim podpisane dziś zostały umowy na dofinansowanie realizacji oświatowych zadań inwestycyjnych z ogólnej rezerwy budżetowej oraz kolejne dotacje w ramach programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019.

Na dzisiejszej uroczystości obecni byli senator RP Józef Łyczak, wojewoda Mikołaj Bogdanowicz oraz przedstawiciele trzech powiatów i sześciu gmin, którzy razem z wojewodą podpisywali umowy.

Premier Beata Szydło zdecydowała o przyznaniu wojewodzie z ogólnej rezerwy budżetowej, dotacji na realizację dwóch oświatowych zadań inwestycyjnych w wysokości 386 699 zł. Gmina Lubiewo otrzymała wsparcie w wysokości 267 486 zł na zadanie pn. „„Rozbudowa i przebudowa budynku Zespołu Szkół w Lubiewie” a gmina Koneck otrzymała 119 213 zł na zadania pn. „Zmiana sposobu użytkowania oraz przebudowa części pomieszczeń w budynku Zespołu Szkół w Konecku na Publiczne Przedszkole”

Po raz kolejny w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy zebrali się dziś przedstawiciele samorządów, którzy razem z wojewodą Mikołajem Bogdanowiczem podpisali siedem umów na łączną kwotę dofinansowania 8 768 341 zł w ramach programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019 – edycja 2017.

Powiat tucholski otrzymał umowę na dofinansowanie przebudowy dróg powiatowych ul. Główna, ul. Wczasowa, ul. Madera, ul. Szkolna w Cekcynie na kwotę 3 000 000 zł. Wartość inwestycji wynosi 6 727 785,22 zł.


(red.)

bydgoszcz.uw.gov.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook