26 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Powiatowy FLESZ”, czy tylko dobre wiadomości?

2 min read

Okazuje się, że pomimo tego, iż nasz niewielki powiat ma największą ilość mediów ( w tym jedno całkowicie niezależne) w Polsce, dojdzie do tego grona kolejne bo… Powiat Tucholski zafundował sobie kanał telewizyjny w popularnym portalu YT. Świetnie!

Okazuje się, że urzędnicy, których opłacamy, wzięli właśnie na siebie kolejny obowiązek – staną się redaktorami, prezenterami i propagatorami naszego regionu. Oczywiście, za wszystko zapłaci podatnik. Jak wynika z pierwszego, niezwykle sympatycznego klipu, będziemy mieli wreszcie do czynienia wyłącznie z dobrymi wiadomościami. Prócz tego, wydawcy zapewniają, że we „Fleszu” pojawią się również informacje o zaplanowanych i odbytych imprezach.

Wynika z tego, że inne media, w tym również te niepokorne, czym prędzej należy „odstrzelić” retoryką, czystością intencji itp. Czy oznacza to, że odbiorcy nie usłyszą już o kłopotach, problemach, gafach i głupstwach, które wyczyniają wynajęci przez nas urzędnicy? Być może tak, być może nie, jedno jest pewne, że promocja powiatu, może nieopatrznie przeobrazić się w propagandę sukcesu znaną nam z „zamierzchłych” czasów. Zadajmy sobie w takim razie pytanie, skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak tragicznie?

Na to pytanie odpowiedzą jednak inne, niż powiatowe… media.

My jednak, bez jakichkolwiek uprzedzeń, oczywiście, jako pierwsi i zapewne jedyni ( przynajmniej do tej chwili) prezentujemy nową , dobrą produkcję Starostwa Powiatowego w Tucholi i życzymy jej twórcom wyłącznie sukcesów. Im nas więcej, tym weselej?

________________

(TAS)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook