4 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Pożegnanie pracownika tucholskiej komendy

1 min read

Dziś (29.06.2018r.) z Komendą Powiatową Policji w Tucholi żegnał się Rafał Rossek, pracownik cywilny zatrudniony na stanowisku starszego referenta Zespołu Administracyjno-Gospodarczego. Zastępca komendanta podkom. Marcin Szulczyk przekazał mu podziękowania za zaangażowanie i włożoną w pracę na rzecz sprawnego funkcjonowania miejscowej komendy policji.

Rafał Rossek w ubiegłym roku odbył 3-miesięczny staż w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi w Zespole Administracyjno-Gospodarczym. W tym czasie dał się poznać jako osoba pracowita, sumienna, która z niezwykłą starannością wykonuje swoje obowiązki służbowe. Taka postawa szybko zaowocowała i po ukończonym stażu został zatrudniony na stanowisku starszego referenta.

Dziś (29.06.18r.) zastępca komendanta podziękował naszemu koledze, za dotychczasową współpracę, która przebiegała w miłej atmosferze oraz układała się w sposób wzorowy. Ponadto podkom. Marcin Szulczyk, w imieniu własnym, jak i wszystkich policjantów i pracowników cywilnych tucholskiej komendy złożył życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, oraz realizacji planów osobistych.

 


sierż. szt. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook