4 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Projekcja filmu „Szare anioły” w Tucholskim Ośrodku Kultury ( udostępniamy zwiastun filmu)

1 min read

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy przedpremierowy pokaz filmu dokumentalnego „Szare Anioły”. Jest to historia braci Franciszkanów Odnowy z Nowego Jorku, którzy z narażeniem życia zaglądają do najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi – więzienie w Hondurasie, getto w Irlandii, ciemne dzielnice Nowego Jorku. Powstawał ponad 10 lat.

Film jest rekomendowany przez największą organizację katolicką na świecie – Rycerzy Kolumba, jako idealnie wpisujący się w rok św. Brata Alberta oraz pobłogosławiony przez papieża Franciszka.Ukazuje mocne i prawdziwe historie ludzi dotkniętych przez życie, którym pomagają bracia i ojcowie Franciszkanie Odnowy. Młody zakon, niedawno zatwierdzony przez Papieża Franciszka, pracuje w najtrudniejszych miejscach na świecie: pośród gangów narkotykowych w Irlandii, prostytutek w Anglii, czy też pośród więźniów w Hondurasie. Niezwykłe historie poruszają do głębi serce i umysł, powodując, że zadajemy sobie pytania o cierpienie i sens naszego życia.

20 marca o godz. 19:00 zapraszamy do Sali Widowiskowej TOK na projekcję filmu , po której będzie możliwość spotkania z współproducentami.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook