8 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Rajd rozpocznie się około dziesiątej przed południem

1 min read

Na boisku Zespołu Szkół zawodowych w Tucholi od kilku godzin przybywa pojazdów. To prawdziwie światowy przegląd motoryzacji z lat minionych. O, właśnie wjechał gigantyczny „ogórek” – autobus Jelcz, wyglądający tak, jakby wyjechał godzinę temu z lakierni. Równiutko w jednym rzędzie ustawiono przeróżne marki, wszystkie utrzymane w takim stanie, że aż cieszą oko. Pierwsze odczucie widza? Zazdrość, że nie możemy sobie pozwolić na takie hobby z powodu…, bagatela – braku czasu.

Co się dzieje? To inicjatywa kapitalnego, tucholskiego stowarzyszenia „Dragon”, które w ramach obchodów Dni Borów Tucholskich, zaprosiło  do udziału w rajdzie i paradzie swoje koleżanki kolegów z całej Polski, choć nie tylko. Goście znają Tucholę i zawsze chętnie odwiedzają to piękne miejsce. My, mieszkańcy mamy niepowtarzalną okazję ponownie obejrzeć wspaniałe pojazdy i powspominać czasy, gdy ikony motoryzacji były królami szos.

 

Czy pojawiły się wyłącznie auta? Nic podobnego, są również jednoślady, za to jakie!!! Coś wspaniałego.

 

Trasa rajdu wiedzie przepięknym szlakiem z Tucholi do Gołąbka, następnie do Gacna, później do Cekcyna, aż wreszcie do Rudzkiego Mostu.

 

TOKiS _PRESS wraz z kamerami, będzie towarzyszył automobilistom przez najbliższe dwa dni. Wypatrujcie nas na szlaku i przygotujcie aparaty fotograficzne, jest co oglądać.

 

(red)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook