12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Redakcyjny fotoblog TOKiS – PRESS

1 min read

Przypominamy, równolegle z portalem TOKiS – PRESS, działają inne nasze witryny. Jedną z nich jest nasz redakcyjny fotoblog w którym znajdują się fotografie ze zdarzeń bieżących. Fotoblog to miejsce mniej oficjalne, gdzie „na gorąco” dzielimy się materiałami z ostatniej chwili, często opatrujemy całość krótkim komentarzem, często w nieco swobodniejszej formie. Aktualne galerie dotyczą wizyty Jacka Wójcickiego, który przybył do Tucholi na zaproszenie organizatora II Letniego Festiwalu Organowego, parady aut zabytkowych oraz festiwalu muzyki elektronicznej w Cekcynie. Zapraszamy do http://tokisfotoblog.wordpress.com/

Informujemy również, że z wymienionych imprez powstają filmy i relacje, które już wkrótce zamieszczone będą w witrynie głównej TOKiS – PRESS. Czekają nas zarówno rozrywka, jak i kultura i to przez wielkie „K”(koncert z udziałem pana Jacka Wójcickiego retransmitowany będzie w całości, o terminie poinformujemy).

Warto do nas zaglądać.

Pozdrawiamy serdecznie tak licznie przybywających do nas czytelników z Warszawy, Krakowa, Inowrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Wszystkim dziękujemy za niezwykle ciepłe listy, to miłe i motywujące.

Pozdrawiamy.

TOKiS – PRESS

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook