19 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Reportaż pt. Witaj SZKOŁO” przebojem tygodnia

1 min read

Drugi dzień września najpewniej głęboko zapadnie w pamięci armii uczniów, która tego dnia rozpoczęła swoją przygodę ze szkołami. My tego dnia mieliśmy zaplanowaną sesję filmową w Pile Młynie (gm. Gostycyn), ściślej w tamtejszym ośrodku wypoczynkowym. Niestety, plany wzięły w przysłowiowy „łeb”, winną była pogoda: wysoka temperatura i wiatr, który utrudniał loty nad kompleksem leśnym. Po pierwsze i ostatnie – bezpieczeństwo ludzi i sprzętu, to oczywistość, którą się kierujemy. Lepiej „odpuścić”, dobrze, ale co dalej?

Jeden z naszych kolegów kieruje się ciekawą dewizą: „żadnych pustych przebiegów”, nowy cel wydawał się oczywisty, odwiedzimy gostycyński kompleks szkolny. Spontaniczna decyzja była tą najlepszą tego dnia, reszta zrobiła się prawie sama.

Pomimo braku zapowiedzi naszej wizyty, zdjęcia przebiegły bez większych przeszkód. Zadbano o to, aby znalazło się miejsce na szkolnym parkingu (dziękujemy uroczej damie za pomoc). Miejsca nie zabrakło również w szczelnie wypełnionej hali sportowej.

Przemiła uroczystość łatwo się utrwaliła, cięć było niewiele, poszliśmy tym razem „na żywca”, co było dobrą decyzją. Ten materiał największe grono widzów zdobył przez portal społecznościowy Facebook, który ostatnio stał się surowym, irracjonalnie działającym cenzorem, już nie tylko treści.

Ponad 4000 widzów brzmi nieźle, udostępnień było kilkadziesiąt. Materiał przyjęty.


m.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook