24 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Stanisław Michalkiewicz rozmawia z Krzysztofem Balińskim, autorem książki „Polska czy Polin. Sekrety relacji polsko-żydowskich”. Panowie dyskutują na temat Polski, która jest podbijana i zawłaszczana przy udziale polskich władz. Panowie wspominają m.in. Jakuba Bermana, Hilarego Minca. Kazimierza Marcinkiewicza, Marka Jurka, Omawiają także relacje polsko-żydowskie i polsko-amerykańskie.

Przeżywamy trudne czasy. Skaczą na nas jak koza na pochyłe drzewo, rodzimi zaprzańcy wyją z radości, polskie ustawy pisze Mosad, a polskich ministrów zatwierdza ambasador Izraela. Dlaczego udostępniono Wawel na obrady Knesetu? Dlaczego prezydent nie ma czasu dla Kresowiaków, a nie wytrzyma dnia bez spotkania z rabinem Schudrichem? Gdzie jest ośrodek, w którym podejmuje się decyzje? Na Nowogrodzkiej czy na szabasowych kolacjach? Skąd sprzeciw wobec wznowienia ekshumacji w Jedwabnem? I wreszcie – dlaczego premierem w trybie nadzwyczajnym, ocierającym się o groteskę, zrobiono bankiera, a żydowskie gazety powitały go nagłówkiem – „świetny bankier na czele rządu”?

Krzysztof Baliński ujawnia prawdziwe oblicze relacji polsko-żydowskich, te sekrety jakie w mediach głównego nurtu, tych rządowych jak i lewico-liberalnych starannie się ukrywa.

Książkę Krzysztofa Balińskiego „Polska czy Polin. Sekrety relacji polsko-żydowskich” kupisz tutaj — https://bit.ly/2JfN9uh


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook