24 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Skandal wokół koncertu STINGA w Toruniu, CBA nie wykryło nieprawidłowości!!!

2 min read

O koncercie „STINGA” w Toruniu na Jordankach, informowaliśmy przed świętami, podobnie o „wizycie”CBA w Urzędzie Marszałkowskim.

Koncert miał mieć wyjątkową publiczność – niepełnosprawnych, jednak wyszło, jak zawsze, wybuchła społeczna awantura. CBA przygotowało raport z którego wynika, że nie stwierdzono nieprawidłowości w organizacji gali telewizyjnej z udziałem Stinga. Występ odbył się 8 grudnia 2016 roku, a galę współorganizowały samorządy Torunia i woj. kujawsko-pomorskiego.

Jednak nie wszyscy wiedzą o tym, że w ten występ wpompowano pieniądze miejskie i naszego województwa czyli… nasze, łącznie, ćwierć miliona.

250 tysięcy, to pokaźna kwota, którą można wykorzystać na wiele pożyteczniejszych celów. Przykładowo w naszym powiecie zaniedbanym przez administrację pana marszałka potrzeb jest tak wiele, że można dostać zawrotów głowy. Nikt jednak się tym nie przejmuje, wiadomo, głęboka prowincja, czekała tyle, poczeka jeszcze, Sting jest przecież ważniejszy, no i nobilituje Toruń, a nie „jakąś tam Bydgoszcz”, wiecznie pyskatą, wiecznie utyskującą.

Pozostawmy urzędnicze przepychanki i skupmy się na występie świetnego wokalisty. Ponieważ nie było najmniejszych szans na kupno biletów, fani muzyka musieli obejść się smakiem. Jednak mamy miłą niespodziankę, będzie okazja ponownego obejrzenia koncertu.

Retransmisję koncertu będziemy mogli obejrzeć 14 i 15 stycznia w TVP Polonia odpowiednio w godzinach 21:40 i 05:08. Przypomnijmy jeszcze, że Stingowi towarzyszyła Anna Maria Jopek utalentowana i niedoceniona gwiazdka jednego, wpadającego w ucho, utworu.

 

__________________

(red.)

media.kujawsko-pomorskie.pl

Fot. kadr z występu.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook