29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

SZYKUJE SIĘ KOLEJNY SKANDAL? Za kilka godzin, podczas 12-stej sesji Rady Miasta, mieszkańcy gminy zostaną postawieni pod ścianą w sprawie PODWYŻKI cen za śmieci! (aktualizacja tabeli)

1 min read

Wybrani przez mieszkańców gminy samorządowcy już za kilka godzin odwrócą się do wyborców plecami. Wszystko za sprawą podwyżek opłat za wywóz odpadów segregowanych .

Znając powszechną uległość większości radnych, którzy w prawie niezmienionym składzie pełnią „służbę” kolejną kadencję, z pewnością karnie uniosą ręce i przystaną na wszelkie sugestie. Będziemy mieli jasny obraz tego z kim mamy do czynienia, czy też radni obudzą się wreszcie i przestaną zachowywać się jak manekiny? Wyborcy będą mieli możliwość przekonania się na własne oczy jak jest.

Projekt podwyżek, który już za chwilę wejdzie w życie, znosi jakiekolwiek zniżki dla rodzin wielodzietnych czy wielopokoleniowych. Prócz tego  prost symulacja podwyżek opłat, za wywóz odpadów segregowanych, uwzględniającą projekt zmian będzie wyglądała tak:

2

W zasadzie mamy mocne podstawy twierdzić, że podobny świąteczny prezent, już w najbliższych wyborach, może kosztować lokalne władze pozbawienie ich mandatów społecznego zaufania i słusznie.

___________________

(mrf.)

Źródło: do wiadomości redakcji.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook