15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

O tucholskich mediach słów kilka

2 min read

Jest nam niezwykle miło, że od pewnego czasu Tuchola mediami stoi. Oprócz najstarszego pisma tradycyjnego, powstają i inne w wersji elektronicznej, czyli… praktycznie bezkosztowe w odniesieniu do nakładu, jednak absorbujące czas i ludzi. W pewnym sensie troszeczkę ukształtowaliśmy ten trend, chociaż pierwszym pismem nowego typu, bez wątpienia było to już nieistniejące – Tuchola 24.

Po długim czasie uległa zmianie szata graficzna witryn Tygodnika Tucholskiego, który ma swoje oddziały w kilku miejscowościach. Nowe witryny są proste, obsługiwane instynktownie, dokładnie takie, jakie powinny być. Utrzymanie konwencji „białego tła”, daje jasność i przejrzystość odczytywanych i oglądanych treści. Gratulujemy.

Na naszym rynku elektronicznym pojawiło się też pismo z korzeniami w Czersku, to typowa „niusiarnia”, jakże potrzebna w naszym regionie. Czego możemy się dowiedzieć z tucholainfo.pl? Bieżących treści komunikatów, które eksponowane są przez służby i urzędy, reporterzy witryny są bardzo operatywni i…szybcy w docieraniu do miejsc wypadków, zdarzeń itd. Świetnie!

Co różni TOKiS – PRESS od pozostałych mediów? Mamy całkowicie odmienny profil i sposób działania. W naszym portalu brakuje reklam i taki stan pozostanie. Czy oznacza to, że nie można skorzystać z naszych usług? Nic podobnego, jest zgoła inaczej, TOKiS – PRESS promuje rodzimy biznes, dbając o to, aby przedsiębiorcy regionalni mieli zapewnioną promocję swoich usług. Zdecydowaliśmy jednak, że pozostaniemy przy wypróbowanej formie kampanii reklamowych, których kilka już przeprowadziliśmy. Spełniamy tym samym obietnicę, gratisowego wypromowania pięciu firm.

Uważny czytelnik i widz zauważył zapewne, że gros naszych treści dotyczy wyłącznie ważnych wydarzeń kulturalnych, które kształtują obraz naszego regionu. To nieodzowne, staramy się przekazywać w najlepszej formie, wszelkie wydarzenia. Kiedy imprezy kulturalne tworzone są z wielkim rozmachem, automatycznie włączamy w to większe środki. Pamiętajmy, TOKiS – PRESS nie korzysta z zewnętrznych źródeł finansowania, jednak ten stan już niedługo ulegnie zmianie, niestety, rynek i dla nas pozostaje bezwzględnym.

Czy pomiędzy wszystkimi mediami obecnymi w Tucholi istnieje nić współpracy? Niestety nie, trochę to dziwne, jednak być może w przyszłości stan ten ulegnie zmianie. TOKiS – PRESS pozostaje otwarty, jednak całkowicie niezależny zarówno w przekazie obrazu, jak i treści.

Naszym koleżankom i kolegom po piórze życzymy wielu sukcesów.

TOKiS – PRESS

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook