4 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Śmiertelny wypadek w powiecie tucholskim

1 min read

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj (02.11.2016r.) w godzinach, rannych na drodze wojewódzkiej nr 240. Na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się ford focus i ciężarowy man. Kierujący autem osobowym zginął na miejscu.

 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 6.20 na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 240 , pomiędzy Żalnem i Silnem, w okolicach miejscowości Piastoszyn. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze ruchu drogowego oraz grupy dochodzeniowo śledczej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem, 34- letni mieszkaniec Tucholi, z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo, z prawidłowo jadącym autem ciężarowym. Kierowca forda zginął na miejscu.

Kierujący autem ciężarowym nie odniósł żadnych obrażeń, wstępne ustalenia wskazują,  że  był trzeźwy. Pracująca przy wypadku grupa dochodzeniowo –  śledcza, pod nadzorem prokuratora, przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyła ślady. Wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zajścia wyjaśni policyjne śledztwo.

_________________________

Autor: mł. asp. Justyna Janiak
Publikacja: mł. asp. Justyna Janiak
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook