29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Sobotnia gratka dla „frankowiczów” z Tucholi?

1 min read

Przedwyborcze szaleństwo trwa, do Tucholi ściągają hordy kandydatów,  aspirujących do godności posłów i senatorów z dziwacznych partii, których filozofia, z racji poglądów ich liderów już na samym wstępie powinna być zlustrowana bądź przez Trybunał Stanu, lub szybciej przez prokuraturę.

Osobnym zagadnieniem jest tupet takich partii, a tego nie brakuje liderowi .Nowoczesnej, który od lat związany jest z…, wpierw bankami, później politykami i bankami. Złośliwi mówią, że niektórym „nawet nosił teczkę”. To jednak nic w porównaniu z aferą, która jak Etna eksplodowała wokół „nieszczęśników”, którzy w swoim cwaniactwie przewalutowali kredyty – frankowicze. I tutaj bez wątpienia ciekawie zachował się lider Nowoczesnej, kiedy zachęcał ludzi do „niecnego” procederu, sam jednak postąpił odwrotnie.Kiedy ma się wiedzę są i pieniądze.

Minęło trochę czasu i sprawa się wydała, efekt? Tam gdzie pojawia się Petru, czy jego kandydaci, są pikiety, okrzyki, „piszczaki” i trąbki.

Dzisiaj (17.10) w Tucholi o 10-tej, przy Placu Wolności  (starówka) pojawią się kandydaci z ramienia partii Petru. Jest okazja „godnie” ich przywitać i „zadać” sporo pytań?

__________________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook