13 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Spotkanie jubileuszowe pracowników nadleśnictwa / 95 LAT LASÓW PAŃSTWOWYCH

2 min read

W trakcie spotkania, które odbyło się w dniu 1.06.2019 r., nadleśniczy Stefan Konczal dokonał podsumowania niezwykle trudnego dla leśników okresu, czyli odnowień lasu.

Podziękował  załodze za duże zaangażowanie i wysiłek włożony w realizację ogromu zadań, wynikających z sytuacji klęskowej nadleśnictwa. Z uwagi na obchodzone od wielu lat przez leśników Święto Lasu, przywołał jego historię. Przypomniał również  o długiej historii Lasów Państwowych i zasługach pierwszego dyrektora generalnego LP, którym był Adam Loret.

Podczas spotkania nadleśniczy podzielił się z załogą nadleśnictwa informacjami z narady, która miała miejsce w dniach 28-29 maja w Łochowie z udziałem m.in. Ministra Środowiska Henryka Kowalczyka, przedstawicieli parlamentu, Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy oraz Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych Andrzeja Koniecznego. Zaproszeni goście, jak i dyrektor generalny przekazał życzenia i słowa podziękowania za wkład pracy, kierowane przede wszystkim do pracowników nadleśnictw klęskowych.

Kończąc sobotnią naradę nadleśniczy zwrócił sięz  indywidualnymi podziękowaniami do osób aktywnie uczestniczących w przygotowanie akcji odnowienia lasu, która miała miejsce w kwietniu br. na terenie Nadleśnictwa Rytel. Wyróżnił  także pracowników najbardziej osobiście zaangażowanych w odnowienie lasu na powierzchniach zniszczonych przez huragan.

Wspólne spotkanie, odbywające się w obecności przedstawicieli zakładów usług leśnych było okazją do podkreślenia bardzo dobrej, nienagannej, często wieloletniej współpracy z wykonawcami usług  na terenie Nadleśnictwa Woziwoda.


(RED.)

Dorota Rząska-Lis

woziwoda.torun.lasy.gov.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook