29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Sprawca kradzieży samochodu zatrzymany

1 min read

Tucholscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież osobowego volkswagena. Sprawca szybko pozbył się łupu sprzedając go za bezcen. Teraz odpowie on za kradzież, za co grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 5. Sprawa ma charakter rozwojowy, kolejne zatrzymania to tylko kwestia czasu.

W miniony piątek (29.09.17) dyżurny tucholskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu z posesji w jednej z miejscowości gminy Tuchola. Skierowani na miejsce policjanci wykonali szereg czynności procesowych, które wskazały dokładne okoliczności zdarzenia. Na wynik prowadzonego dochodzenia nie trzeba było długo czekać.Szybkie działanie miejscowych funkcjonariuszy doprowadziło ustalenia sprawcy oraz miejsca sprzedaży skradzionego auta.

W miniony poniedziałek (2.09.17) podejrzewany o kradzież 33-letni mieszkaniec gm. Czersk został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut. Z policyjnych ustaleń wynika, że bardzo szybko pozbył się łupu. Sprzedał auto za bezcen w porównaniu do jego wartości.Prowadzona sprawa ma charakter rozwojowy.


KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook