14 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

STAROSTA TUCHOLSKI zawsze dotrzymuje obietnic przedwyborczych?

2 min read

Rzeczywiście, teraz możemy być tego pewni, widząc Starostę Tucholskiego, pana Michała Mroza w towarzystwie pana Jerzego Kowalika – członka zarządu w… fartuchach i z… pędzlami w dłoniach!

To chyba jeden z nielicznych obrazów, gdzie najważniejsza osoba w powiecie wykonuje przedwyborcze zobowiązanie, które złożył mieszkańcom pięknego pałacu w Wysokiej. Celowo hamujemy się przed użyciem nazwy  DPS, która w żaden sposób nie oddaje klimatu tego wyjątkowego, rodzinnego domu osób w podeszłym i pięknym wieku. A jakąż to obietnicę przedwyborczą złożył mieszkańcom uroczego pałacu obecny pan starosta? Wpierw zapytał pensjonariuszy o to, co może dla nich zrobić. Ktoś z nich zaproponował pomalowanie ławek. I tak się właśnie stało w miniony piątek, na zakończenie konferencji prasowej, z udziałem mediów tradycyjnych i jednego internetowego.

Oczywiście, ktoś mógłby powiedzieć, że to działanie „pod publiczkę” w otoczeniu mediów. Nic podobnego, obaj panowie pracowali z takim zaangażowaniem, że jeden z nich dla wygody zdjął nawet buty! Praca paliła się w im rękach i to prawie dosłownie, a czujne oko pani dyrektor ośrodka, działało mobilizująco na wszystkich. Do pracy miał się jeszcze włączyć wicestarosta, pan Zenon Poturalski, który nie miał w miniony piątek dobrego dnia. Wpierw problem z dojazdem do Wysokiej spowodowany złośliwością losu, później umówiona wizyta, uniemożliwiła pomalowanie kolejnych ławek. Obiecał jednak, że wróci i wywiąże się z pracy.

Chcecie to zobaczyć na własne oczy? Tylko w TOKiS – PRESS TV, zapraszamy!

___________________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook