12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Starostwo Powiatowe w Tucholi apeluje o pomoc!

2 min read

Zewsząd, do naszej redakcji napływają słowa wsparcia dla poszkodowanych w nawałnicy 11 sierpnia. Uspokajamy, wszystkie służby działają na 200% swoich możliwości w systemie non-stop. Priorytetów jest wiele, a poszkodowanych armia. Pomoc powoli dociera do wszystkich, ale to ciągle kropla w oceanie potrzeb.

„Tucholski Starosta zdał egzamin”, to głosy, które słyszymy każdego dnia. Wiemy, że pomimo trudnej sytuacji naszego powiatu, pan Starosta i jego współpracownicy robią wszystko, aby przywrócić stan sprzed klęski. W pomoc zaangażował wiele osób, również tych „ze świecznika”, które pojawiły się w powiecie „na wizji lokalnej”. Ogrom zniszczeń zrobił na nich kolosalne wrażenie, w efekcie uruchomiono nadzwyczajne mechanizmy urzędnicze. Wiemy jednak, że najszybszą pomocą jest ta, której udzielamy sobie sami My Wszyscy, bo jest spontaniczna i… NATYCHMIASTOWA. To zjawisko doceniają również lokalne władze i za naszym pośrednictwem kierują swój apel. Wysłuchajmy go, nie ma w tej chwili nic ważniejszego…

****

Bardzo prosimy o rozpowszechnianie informacji (mailem, telefonicznie, poprzez stronę internetową, media społecznościowe itp.) o możliwości dokonywania wpłat na wsparcie dla poszkodowanych przez nawałnicę, która przeszła w nocy z 11 na 12 sierpnia br. przez nasz powiat.

 

Powiat Tucholski powołał Komitet Społeczny „Solidarni z Poszkodowanym”, którego siedziba znajduje się w Tucholi ul. Pocztowa 7.

Osobą uprawnioną do kontaktu jest Anna Toby 600 310 751.

Specjalny numer konta bankowego: 
Odbiorca: Powiat Tucholski
Nr konta: 20 1560 0013 2340 98741 0000042
z dopiskiem: „dla  Poszkodowanych w Powiecie Tucholskim”
Wszystkim Darczyńcom z góry dziękujemy za okazaną poszkodowanym pomoc!


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook