15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Starostwo Powiatowe w Tucholi poszukuje dzierżawców pól biwakowych

1 min read

W sprawie najpopularniejszych pól biwakowych w okolicach Tucholi mówi się niewiele, może dlatego, że powiat nie ma szczęścia do dzierżawców. Być może po tym ogłoszeniu, znajdzie się inwestor, który zamiast wyłącznie eksploatować, również zainwestuje w oczywistość – turystykę na najwyższym z możliwych poziomie.

Zarząd Powiatu Tucholskiego informuje, na podstawie art. 37 ust. 4 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami – tekst jednolity Dz. U. 2015, poz. 782 z późn. zm., że w związku z rezygnacją dotychczasowego dzierżawcy pól biwakowych w Woziwodzie, Świcie i Gołąbku wybudowanych w ramach projektu „Bory Tucholskie – w labiryntach natury” – wzmocnienie pozycji regionu Borów Tucholskich na turystycznej mapie Polski poprzez rozwój infrastruktury turystycznej przystąpi do wyłonienia dzierżawcy na okres od 01.01.2016r. do 31.12.2020r.

ogłoszenie (1752kB) pdf

 

Jeżeli chcesz zaryzykować i wygrać, masz najlepsze ku temu warunki, przy odrobinie dobrej woli i rzetelnym zaplanowaniu działalności będziesz „skazany” na SUKCES!


___________________

(red.)

BiP Starostwo Powiatowe w Tucholi

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook