2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Starostwo straciło dzierżawcę pól biwakowych w Woziwodzie i Gołąbku!

1 min read

Niestety, nasz optymistycznie brzmiący materiał poświęcony nowemu dzierżawcy z Bydgoszczy, który wygrał przetarg na dzierżawę dwóch pól biwakowych, okazał się przedwczesny.

Znalezione obrazy dla zapytania woziwoda tokisWspółpraca z powiatem, zanim się rozpoczęła, już się zakończyła. Powód był prosty, przedsiębiorca doszedł do wniosku, że umowa, którą zaproponowało starostwo  z Tucholi jest nie do przyjęcia. Przedsięwzięcie zamiast przynosić realny zysk, staje się inwestycją niepewną, bez perspektyw na zyski. Dzierżawa okazał się zbyt wysoka, a pomysł wglądu starostwa w zyski firmy – zadziwiający.

 

Przyjrzyjmy się dokumentom.

u1.jpgu2.jpgu3.jpgu4.jpgu6.jpgu7.jpg
Wszystko jasne i trudno dziwić się potencjalnemu dzierżawcy, że ogrom nakazów i rozkazów bardziej odpycha, niż zachęca do zainwestowania w tak piękne miejsca.

Przy tak sformalizowanym nastawieniu starostwa, wobec przedsiębiorcy, przyniesie wymierny skutek – pola biwakowe w Woziwodzie, Gołąbku i Świcie być może zostaną bez gospodarza, tym samym staną się miejscami „dzikiego” biwakowania turystów. Kto zyska, a kto na tym straci? Warto się nad tym zastanowić.

Z ostatniej chwili…

W witrynie starostwa pojawił się kolejny już raz komunikat o treści:

punkt

 

___________________

(red.)

Źródło  do wiadomości redakcji.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook