5 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

W Tucholi szaleje… Stonoga?

1 min read

Nie, to nie jest jakaś odmiana choroby, choć zainfekowała i to dość silnie środowiska przedsiębiorców oraz przeciętnych obywateli, którzy mają dość rządzących. W Tucholi, czas jakiś temu, pojawił się w jednym z najbardziej ruchliwych miejsc baner, którego treść jest z gatunku tych silnie radykalnych. Nikt nie reaguje, to dziwi i napawa optymizmem, że rzeczywiście „polsko – tucholska demokracja” przybiera inne, liberalne oblicze. Dla nas wyjątkowo niesmaczne…

U zbiegu ulic Warszawskiej i Nowodworskiego ustawiono takie coś…

A to ma twarz pana Zbigniewa Stonogi, który wsławił się walką z fiskusem o zwrot podatku vat w wysokości 1,9 mln zł. Po wywieszeniu na swoich salonach samochodowych oskarżycielskich banerów, postanowił upominać się o swoje za pomocą oklejenia sportowego audi R8 hasłem: „Pierydole fiskusa i złodziei z Wiejskiej” i tak się zaczęło.

Pomimo tego, że pan Zbigniew ma swoje niezbywalne prawa obywatelskie powinien zważyć jedną, ważną sprawę – szkalowanie przedstawicieli NARODU (nawet byłych „czerwonych”) w demokratycznych i uznanych wyborach może i słuszne, przedstawione w tak obrazowy sposób budzić będzie prócz zainteresowania, pewne zażenowanie, biorąc pod uwagę to, że mówimy nie o knajpie, a o SEJMIE RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ, a to już zupełnie inna skala problemu.

__________________

(red.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook