27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Stowarzyszenie Bizon Tuchółka serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w charytatywnym Turnieju Siatkówki Plażowej w Tuchółce.

1 min read

Już w niedzielę 7 sierpnia od godz. 11 na plaży w Tuchółce odbywać się będzie turniej siatkówki plażowej. Zagrać w nim mogą wszyscy, zarówno chłopacy, jak i dziewczyny, starsi i młodsi.

Celem imprezy jest pomoc rodzinie z Kęsowa, która straciła dorobek całego życia w pożarze. Każdy zawodnik w ramach wpisowego musi wpłacić 10 zł i w ten skromny sposób może wykonać wielki gest.

W czasie trwania turnieju stowarzyszenie bezpłatnie zapewnia wodę do picia i kiełbaski z dodatkami, które będzie można sobie upiec na ognisku. Turniej zostanie zakończony wręczeniem pucharów i nagród dla drużyn i zawodników bądź zawodniczek.

Drużyny można zapisywać poprzez Facebooka u Artura Weltrowskiego, bądź pod numerem telefonu 721 022 613.

Stowarzyszenie Bizon Tuchółka serdecznie zaprasza do udziału w turnieju.

____________________

kesowo.pl

Fot. dentonet.pl

W związku z pożarem budynku mieszkalnego w Kęsowie, w który zamieszkiwała czteroosobowa rodzina, prosimy o przekazywanie pomocy finansowej dla pogorzelców na specjalnie przygotowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kęsowie konto bankowe o numerze 05 81740004 0000 0358 2000 0017 

Z góry dziękujemy za pomoc.

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook