23 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

To prawdziwy cud! Trzej zatrzymani przez tucholską policję pijani kierowcy, nie zostali postrzeleni!

1 min read

O tym, że tucholscy policjanci zbyt łatwo sięgają po broń, już wiemy, dlatego dziwi nas fakt, że w ostatni poniedziałek trzem pijanym kierowcom udało się ujść z życiem.

Tucholscy policjanci zatrzymali w poniedziałek (02.09) trzech pijanych kierowców. Jeden z nich miał też sądowy zakaz kierowania pojazdami. Wkrótce o losie zatrzymanych zadecyduje sąd.

Dwóch z nich to rowerzyści. 56-latek zatrzymany w Gostycynie miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie, a 62-latek w Wielkim Mędromierzu (gm. Gostycyn) 0,75 promila. Ten mężczyzna oprócz tego, że był pijany wsiadł na rower pomimo sądowego zakazu kierowania. W Pamiętowie (gm. Kęsowo) funkcjonariusze zatrzymali trzeciego nietrzeźwego kierowcę. 64-letni mieszkaniec gminy Kęsowo kierował oplem mając w organizmie ponad 0,5 promila. Zatrzymani kierowcy staną wkrótce przed sądem. Cała trójka usłyszy zarzuty z kodeksu karnego.

 

Źródło: KPP Tuchola (www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl)

—————————————————–

No i widzicie panowie policjanci? Przy odrobinie dobrej woli nie trzeba od razu strzelać do nietrzeźwych, istnieje wiele innych metod.

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook