12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TOKiS – PRESS ma już trzy lata. Sto lat Trzylatku! Działaj do końca świata!

2 min read

Dzisiaj mijają trzy lata od chwili, gdy nasza witryna została oficjalnie włączona do światowej sieci. Cieszymy się, że zyskaliśmy spore grono czytelników i widzów. Dziekujemy za to, że jesteście Państwo z nami. Napływają do naszej redakcji urodzinowe życzenia, niektóre z nich są szczere do „bólu”. Mamy zaszczyt skupiać w swoich szeregach ludzi wyjątkowych, w żaden sposób nie godzą się na to, aby nasz region tkwił w stagnacji lub fałszywie pojętych hasłach, które miast służyć społeczności, „mydlą jej oczy”. Pokazujemy życie lokalnej społeczności takim jakie jest, odgradzając się wysokim murem od wirtualnych treści głoszonych przez lokalne, w większości nieudolne władze.

Na zakończenie odrobinę pośmiejmy się z życzeń, które podesłała nam jedna z naszych korespondentek, są zwariowane, ale… miłe, oto ich fragmenty.

Sto lat Trzylatku! Działaj do końca świata!

Przy okazji takich rocznic należy nie tylko złożyć piękne życzenia, ale wstać i zaśpiewać z całego serca słynne „Sto lat…”.  Więc wstaję, śpiewam i składam wspaniałe życzenia – rozwijaj się tak, jak  dotychczas, albo i lepiej. Wiem, że skład zespołu to mądry, spostrzegawczy i silny głos ludu.

A złośliwcy niech puchną z zazdrości i przygryzają sobie języki przy każdej negatywnej ocenie, czy komentarzu.

Moja przygoda z portalem zaczęła się od listu, który napisałam do Redaktora Naczelnego. Z reguły jestem gadatliwa i taki też był mój list. Pełen słów. Ten słowotok zamienił się w pierwszy mój poważny tekst. Potem był następny, kolejny……..i tak zostało do dziś.

Rozgościłam się w tym miejscu na dobre, to takie drugie miejsce na ziemi do posiedzenia,  poczytania, porozmawiania, podumania, ale przede wszystkim racjonalnego i mądrego myślenia.

Życzę wszystkim współtworzącym portal – siły i odwagi. Wiem, że tych, co starają się stłamsić głos ludzi jest wielu, ale wiem, że dacie radę! Trzymajcie swój kurs, lekceważcie pętaków, unikajcie cwaniaków i przede wszystkim pokażcie im wszystkim!

 

Gorąco pozdrawiam:)

Stokrotka

 

(red.)

 

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook