12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TPS Tucholanin zaprasza do hali OSiR – u w Tucholi

2 min read

TOKiS – PRESS ma ściśle określony profil działania, publikacji, popularyzacji przedsięwzięć i ludzi żyjących w naszym regionie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie te kryteria odnajdują swoje zastosowanie w praktyce. W sposób szczególny, zależy nam na aktywizacji i promocji ludzi młodych. Sport jest czymś więcej, niż tylko zabawą, prócz tego, że jest wspaniały, wymusza pewne zachowania i szacunek dla dobrych wzorów i wzorców. Co najważniejsze…, ma uczyć tolerancji, dawać satysfakcję i budzić szacunek wobec tych, którzy tym razem zostali pokonani. Liczy się rywalizacja i radość z tego, co się lubi lub nawet kocha!

Tym z większą radością odebraliśmy zaproszenie wprost z rąk Pana Karola Grzywacza, który zachęca wszystkich do wzięcia udziału w ciekawej imprezie sportowej.

__________________________________

Serdecznie zapraszam na Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Borów Tucholskich, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Tucholi.

Turniej rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych:
• młodziczki
• kadetki
• OPEN (juniorki i seniorki)

Patronat Honorowy nad Turniejem sprawują:
• Dorota Gromowska – Starosta Tucholski
• Tadeusz Kowalski – Burmistrz Tucholi
• Ryszard Ciężki – Prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej
• Michał Marszałkowski – Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia LZS

Głównym Organizatorem Turnieju jest Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki „TUCHOLANIN”, turniej jest współfinansowany z budżetów Powiatu Tucholskiego oraz Gminy Tuchola.

___________________________________

Czy warto wziąć udział w tym wydarzeniu sportowym? To oczywiste, tutaj liczy się nie komercja, a prawdziwa rywalizacja i to właśnie w sporcie jest najpiękniejsze.

(red)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook