19 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tragedia na trasie Osieczna – Szlachta

1 min read

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj (05.06.2016r.) na trasie Osieczna – Szlachta. Na miejsce skierowano patrol ruchu drogowego, który ustalił, że w okolicach skrzyżowania z drogą gruntową prowadzącą do miejscowości Osówek doszło do zderzenia motocykla i audi A4. Kierujący motocyklem, 67 – letni mężczyzna zginął na miejscu.

 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 17.00. Dyżurny tucholskiej komendy na miejsce skierował patrol ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili, że w rejonie skrzyżowania drogi gruntowej do miejscowości Osówek z drogą powiatową Osieczna – Szlachta doszło do zderzenia audi A 4 i motocykla. W wypadku zginął kierujący motocyklem 67 – letni mieszkaniec gm. Osieczna.

Kierującemu audi, 29 -letniemu mężczyźnie nic się nie stało. Na miejsce skierowano policjantów z grupy dochodzeniowo śledczej, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny wypadku i zabezpieczyli ślady. Funkcjonariusze ustalili, że oba pojazdy nie były dopuszczone do ruchu i nie posiadały polisy OC.  Do zdarzenia doszło prawdopodobnie, kiedy włączający się do ruchu, z drogi leśnej, kierujący motocyklem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Szlachty audi A4. Prowadzone przez policjantów dochodzenie pozwoli na dokładne ustalenie wszystkich okoliczności wypadku.

_________________

(KPP Tuchola)

____________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook