23 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tragiczny w skutkach wypadek w Wielkim Gacnie

1 min read

Wczoraj (9.12.2019r.) na drodze powiatowej nr 1026C w pobliżu miejscowości Wielkie Gacno doszło do zdarzenia drogowego z udziałem auta osobowego i ciężarówki. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący VW Golfem wyprzedzając kolumnę pojazdów, czołowo zderzył się z tirem jadącym z naprzeciwka. W wyniku tego tragicznego zdarzenia kierowca Volkswagena zmarł na miejscu.

Do zdarzenia doszło około godz. 14:00. Funkcjonariusze drogówki skierowani na miejsce wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem, 30 – letni mieszkaniec gm. Cekcyn jadąc od strony Tucholi, w kierunku Wielkiego Gacna, na prostym odcinku drogi wyprzedzając kolumnę pojazdów czołowo zderzył się z tirem jadącym z naprzeciwka. W wyniku tego tragicznego zdarzenia kierowca volkswagena zmarł  na miejscu.  W osobówce prócz kierowcy znajdowało się dwoje pasażerów.

Policjanci na miejscu wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków zdarzenia. Droga w tym miejscu była zablokowana i wyznaczono objazdy. Funkcjonariusze potwierdzili, że kierowca ciężarówki był trzeźwy.  Pasażerowie volkswagena z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Tucholscy śledczy pod nadzorem miejscowej prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Policja apeluje do kierowców o rozwagę i zdrowy rozsądek, który z pewnością pomoże uniknąć zdarzeń na drodze.


Autor: mł.asp. Bartosz Wiese
Publikacja: mł. asp. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook