28 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tuchola. Kradzież z włamaniem ponownie w tym samym miejscu!

1 min read

Minęły zaledwie dwa tygodnie od włamania i kradzieży w jednym ze sklepików przy ulicy Świeckiej, dzisiejszej nocy sytuacja się powtórzyła.

Zapewne nocą z 26, na 27 lutego, ponownie, dokonano włamania połączonego z kradzieżą w maleńkim sklepiku przy głównej ulicy w mieście – Świeckiej. Podobnie jak poprzednim razem, złodziej lub złodzieje, wdarli się do wnętrza budyneczku tylnym wejściem, od zaplecza. Sforsowali masywną kratę, kłódki i zamek w drzwiach. Łupem bandytów padły tradycyjnie już: alkohol i papierosy.

Na miejsce dotarła grupa kryminalnych z tucholskiej KPP, którzy wykonali czynności śledcze. Można domniemywać, że włamywaczami jest lub są te same osoby, które okradły placówkę handlową wcześniej. Nikt niczego nie widział, niczego nie słyszał, pomimo tego, że miejsce jest często uczęszczane, a w pobliżu jest wiele budynków mieszkalnych. Jak to możliwe?

Wydaje się, że i policja do tej chwili jest bezsilna. Do trzech razy sztuka? Czy sytuacja za jakiś czas się powtórzy? To zupełnie prawdopodobne i kompletnie niezrozumiałe, że nie przedsięwzięto żadnych kroków zapobiegawczych. Gdzie są nocne patrole?

__________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook