4 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TUCHOLA: Piosenki z tekstem – recital Katarzyny Żak

1 min read

Twórczość Młynarkiego, Osieckiej? Czegóż chcieć więcej? Ten występ zawsze skazany będzie na sukces. Co jest jego gwarancją? Owszem, interpretacja, a tę zapewniła gwiazdka srebrnego ekranu – Katarzyna Żak. Dzisiaj, (czwartek 20.11) tucholska publiczność podziwiała aktorkę w nowej roli,we wnętrzach MBP.

Aktorka twierdzi, że śpiewa dzięki Wojciechowi Młynarskiemu . To właśnie on dostrzegł młodą artystkę podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i wyreżyserował jej recital oraz dobrał utwory. Dla niej, młodej i nikomu wtedy nie znanej aktorki, taka propozycja od poety polskiej piosenki, była niezwykłą przygodą. „Piosenki z tekstem” przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz, budząc uznanie publiczności.

Niestety, żadna z redakcji nie mogła zarejestrować nawet fragmentu występu, możliwość tę ograniczyła agentka aktorki. Cóż, gwiazdki bywają kapryśne, zdarza się, dlatego prezentujemy fragment innego występu, który należy do pana Marka Fiałkowskiego z witryny YT – https://www.youtube.com/watch?v=uC59dN-mX0k

Miłych wrażeń.

TOKiS jednak woli najlepsze wcielenie aktorki.

_______________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook