3 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholanin, Szymon Woźniak mistrzem Polski!

1 min read

Jest młody,utalentowany, ma sponsorów strategicznych, w tym tucholskie starostwo i odnosi sukces za sukcesem. Właśnie został… MISTRZEM POLSKI!

Wszystko wydarzyło się podczas zawodów w Gorzowie Wielkopolskim.  Jeszcze kilka dni temu organizatorzy mieli obawy, czy impreza się odbędzie, miejscowy stadion był praktycznie pod wodą, ale wszystko wybornie się udało, obiekt został perfekcyjnie przygotowany.

Szymon Woźniak jest zawodnikiem Betard Sparty Wrocław, jego złoty medal indywidualnych mistrzostw Polski w jeździe na żużlu, który zdobył właśnie w Gorzowie, to jego pierwszy tytuł mistrzowski w gronie seniorów!

Niespełna 24 letni zawodnik z Tucholi sięgnął już po tytuł najlepszego żużlowca w kraju, było to  w 2014 r. na tym samym torze wywalczył tytuł indywidualnego mistrza Polski juniorów, na zakończenie wieku młodzieżowca.

Tradycyjnie, oprócz złotego medalu i pucharu, Szymon otrzymał w niedzielę przechodnią czapkę Kadyrowa – od ponad pół wieku jeden z symboli rywalizacji o miano najlepszego żużlowca w kraju.

Gratulujemy sukcesu!

_____________________

(red.)
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook