12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholscy NINJA

1 min read

Ninja –  rodzaj japońskich wojowników specjalizujących się w szpiegowaniu, zamachach i sztukach walki.. Wojownicy ninja brali udział w tajnych operacjach i zamachach, służyli również, jako najemnicy, a przede wszystkim, jako wyspecjalizowani zabójcy. Bez przesady, nasi tucholscy mają mniej finezji, są pozbawieni prawie wszelkiej broni z wyjątkiem jednej, za to masowego rażenia – roweru.

Przeciętny tucholski ninja, podobnie jak pierwowzór, ubrany jest na czarno, celowo pozbawia się wszelkich atrybutów widzialności, zwłaszcza nocą – brak elementów odblaskowych. Jego broń – rower, również pozbawiony jest wszelkiego oświetlenia. I nie dziwota, ponieważ tucholski ninja posiada sokoli wzrok, a jak twierdzą niektórzy złośliwcy, jego oczy ewoluowały do tego stopnia, że widzą w podczerwieni. Teraz wszystko jasne.

Otwartą pozostaje kwestia niewidzialności, ale o tej przekonaliśmy się wczoraj podczas patrolu. Delikwent zapomniał o swojej misji i na chwilę stał się widzialny w promieniach zachodzącego (akurat, było pochmurno jak nigdy) słońca.

______________________________________

Miejsce wyjątkowo niebezpieczne w Tucholi – tuż za mostem kolejowym, który jest kontynuacją ulicy Sępoleńskiej.  Przed naszym redakcyjnym autem jedzie rowerzysta, zajmuje znaczną część drogi, kompletnie nie interesuje go to, co dzieje się za nim. Mija most, znajduje się na wysokości skrzyżowania z Czarną Drogą, nagle zatrzymuje się…

TOKiS – PRESS PATROL 2

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook