4 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholscy policjanci na podium

1 min read

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy (13.06.2017r.) odbył się drugi etap eliminacji do ogólnopolskich zawodów par patrolowych. Funkcjonariusze brali udział w pięciu konkurencjach. Po długich zmaganiach tucholscy policjanci stanęli na podium.

Turniej rozpoczął się testem wiedzy na temat obowiązujących przepisów prawa, realizacji zadań służbowych i zagadnień z pomocy medycznej. Po rozwiązanym teście policjanci prezentowali posiadane umiejętność z zakresu obrony przed niebezpiecznym i agresywnym napastnikiem, który mógł też posiadać niebezpieczne narzędzie. Kolejną konkurencją było strzelanie, gdzie tucholska para patrolowa uzyskała najlepszy wynik. Pozostał jeszcze tylko do przebiegnięcia tor przeszkód. Warto podkreślić, że policjanci musieli go pokonać mając pełne wyposażenie do służby. W pocie czoła policjanci zakończyli przedostatnią konkurencję. Na sam koniec zmagań, będąc już w pełni zmęczeni, musieli jeszcze udzielić pomocy medycznej poszkodowanemu. Po pięciu konkurencjach można już było podsumować osiągnięte wyniki.

Tucholscy policjanci sierż. Janusz Narloch oraz post. Jarosław Komza zajęli III miejsce w zawodach wojewódzkich. Tym samym są pierwszą parą rezerwową XXIV Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji „Partol Roku”, który odbędzie się już niedługo.


KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook