23 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholska POLICJA powiększa szeregi

2 min read

Nie lubimy zmian, bo te zawsze mają jeden skutek, świeżo upieczony policjant ma jeden cel i spotkać takiego na ulicy to pech, będziemy mieli do czynienia z „młodocianym służbistą”, ale „spoko – duch”, wiemy, że całej wiedzy jeszcze nie przyswoił i te luki są naszą bronią, którą skrzętnie wykorzystamy, ale kiedy już wrócą ze szkolenia w Pile, to uuuu..:)

Dobrze,pożartowaliśmy sobie, a teraz już poważniej…

****

Wczoraj (4.04.2018r.) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Szeregi tucholskiej policji zasili dwóch funkcjonariuszy. Teraz młodzi adepci zostaną skierowani na kurs podstawowy do szkoły policyjnej.

Komendant tucholskiej policji nadkom. Wiesław Gapa wziął udział w ceremonii ślubowania młodych policjantów. Po złożeniu roty ślubowania, komendant  życzył naszym nowym funkcjonariuszom satysfakcji z pełnionej służby, wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków  oraz wielu sukcesów.

Nowo przyjęci policjanci: posterunkowa  Sandra Balcer zasili Zespół ds. Prewencji Posterunku Policji w Gostycynie, natomiast posterunkowy Konrad Kornecki służyć będzie w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Tucholi. Adepci zostali zapoznani z zasadami funkcjonowania wydziałów oraz komórek organizacyjnych miejscowej jednostki policji.

Mundurowi już jutro zostaną oddelegowani na kurs podstawowy do Szkoły Policji w Pile. Wszystkim nowym funkcjonariuszom życzymy pomyślnego ukończenia kursu, który ma zakończyć się w listopadzie br.


(red.)
Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook