25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholski bibliotekarz uhonorowany podczas sesji Rady Miejskiej w Tucholi

1 min read

Doktor Paweł Redlarski, starszy bibliotekarz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tucholi im. Aleksandra Janty-Połczyńskiego, który otrzymał tytuł Kujawsko-Pomorskiego Bibliotekarza Roku 2016, został uhonorowany podczas ostatniej (30 czerwca) sesji Rady Miejskiej w Tucholi.

„Bardzo serdecznie gratuluję tego znakomitego wyróżnienia. Myślę, że Twoje wyróżnienie to również wyróżnienie dla całej biblioteki. Państwo radni często bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat funkcjonowania placówki. Nasi mieszkańcy również. Paweł Redlarski ma swój ogromny wkład w to przedsięwzięcie, czego dowodem jest rekomendacja jego kandydatury przez dyrektora MBP Hannę Szramkę do tego tytułu. Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy za ten sukces” – mówił podczas uroczystości burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski.

Dr Paweł Redlarski podczas swojego wystąpienia dziękował za gratulacje i potwierdził to, o czym mówił burmistrz.

„Tak jak pan burmistrz powiedział: nie byłoby tego wyróżnienia, gdyby nie pani dyrektor Hanna Szramka, która zgłosiła moją kandydaturę do tego konkursu i jednocześnie doceniła moją pracę na rzecz biblioteki. Cieszę się, że mogę dobrze reprezentować bibliotekę na zewnątrz” – podkreślił Paweł Redlarski.


tuchola.pl

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook