25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholski magistrat podsumował VII WYPRAWĘ PIESZO – ROWEROWĄ W TUCHOLI

2 min read

Piękna, słoneczna pogoda, wesoła atmosfera i mnóstwo emocji – tak można podsumować przebieg VII Wyprawy pieszo-rowerowej pn. „Na rowerze i na pieszo borowiackie szlaki cieszą”, która odbyła się w minioną sobotę (27.05) w Tucholi. Tym razem organizatorami imprezy, oprócz gminy Tuchola, były gminy Cekcyn i Lubiewo. A wszystko z okazji przypadającego 27 maja Dnia Samorządu Terytorialnego.

Do udziału w wyprawie zgłosiło się dokładnie 284 uczestników z całego powiatu tucholskiego. Grupę rowerową prowadził Mariusz Fryckowski z portalu tokis.pl, natomiast przewodniczką grupy pieszej była Justyna Zawiszewska, Mistrzyni Polski Nordic Walking. Obojgu naszym przewodnikom serdecznie dziękujemy!

Po pokonaniu tras pieszej i rowerowej wszyscy uczestnicy mogli posilić się grochówką i drożdżówką. Następnie przyszedł czas na pełen emocji konkurs, w którym do wygrania było aż 5 rowerów, zestawy kijków nordic walking oraz mnóstwo akcesoriów rowerowych, takich jak m.in. lampki, zabezpieczenia rowerowe, bidony, torby, koszyki czy liczniki.

Dodajmy, że sponsorem 20 nagród – akcesoriów rowerowych był: Sklep – Serwis – Wypożyczalnia, Rowery Holenderskie – nowe i używane, znajdujący się w Tucholi przy ul. Karasiewicza 3. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy sponsorowi – Alicji Wyszomirskiej – za wsparcie naszej imprezy!

Poniżej podajemy nazwiska zwycięzców głównych nagród – rowerów:

  1. Rafał Borowa – Tuchola
  2. Bartosz Wójtowicz – Tuchola
  3. Anna Drejasz – Tuchola
  4. Zbigniew Pipowski – Tuchola
  5. Robert Masalon – Główka, gm. Śliwice

Za pomoc w organizacji VII Wyprawy pieszo-rowerowej pn. „Na rowerze i na pieszo borowiackie szlaki cieszą” serdecznie dziękujemy:

Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi – za zapewnienie bezpieczeństwa przejazdu rowerzystów

Komendzie Hufca ZHP w Tucholi – za sprawowanie opieki medycznej

Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Tucholi – za serwis techniczny dla rowerzystów

Do zobaczenia na szlaku za rok!


TUCHOLSKI.PL

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook