27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholski szpital i szczepienia…

2 min read

tokis.pl

Zwolennicy szczepionek wynalezionych w ciągu jednego roku, będą mieli okazję wypróbowania ich na sobie, również w Tucholi, bo oto tucholski szpital spieszy z radosnymi wieściami, ale nie dla wszystkich, przynajmniej w tej chwili.

„Szpital Tucholski”, jakby ktoś nie wiedział, stał się „szpitalem węzłowym” (cokolwiek to znaczy) i o dziwo weźmie udział w pierwszym etapie szczepień, przeciwko morderczemu wirusowi z Chin. Jednak pani Agnieszka z mięsnego, czy pan Adam z kolonialnego nie będą się jeszcze mogli w tej chwili zaszczepić. Ten „przywilej” spotka pracowników sektora ochrony zdrowia (m.in. lekarzy, lekarzy dentystów, felczerów, pielęgniarek i położnych, farmaceutów, pozostałych zawodów medycznych, niemedycznych, w tym personelu administracji i pomocniczego, bez względu na formę współpracy (również kontrakty, umowy b2b itp.).
Jak dalej informuje witryna szpitalna, szczepienie ma charakter otwarty dla wszystkich w/w (także niezatrudnionych i niewspółpracujących ze „Szpitalem Tucholskim”), jakież to „wspaniałe” wieści!

Jednak bez komunistycznej papierologii niczego nie wskóramy, stąd dalsza informacja w której czytamy:

Podmioty, które chcą zgłosić swoich pracowników prosimy o przesłanie zbiorczego zestawienia osób chętnych na szczepienie przeciw COVID-19 (wg załączonego wzoru) wraz z wypełnionymi oświadczeniami o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (wg załączonego wzoru) na adres mailowy: szpital@tuchola.pl.Prosimy o przesłanie skanu w/w dokumentów do dnia 14.01.2021 do godz. 10:00  i niezwłoczne dostarczenie oryginałów do sekretariatu Szpitala.

Do tego dochodzą klauzule RODO i wieść o tym (jedyna dobra), że koordynatorem d/s szczepień została pani dyr. Danuta Krysztofczyk tel. 52 336 02/-03  , krysztofczyk@szpitaltuchola.pl

Ponieważ tucholski szpital ( Nasz czy nie nasz? Pytanie do władz starostwa) nie życzy sobie kopiowania treści ze swojej witryny, pozostałe informacje odnajdziemy właśnie tam.

Wiele szczęścia i zdrowia.


(mrf.)

Na pdst. informacji z witryny szpitalnej.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook