19 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholskie Fakty – X Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami

1 min read

W sobotę, 16 września 2017 roku, już dziesiąty raz, na starcie zabrali się miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu. X Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami im. Włodka Dębickiego już na stałe wszedł do kalendarza wydarzeń sportowych regionu, a my zarejestrowaliśmy kolejną jego edycję.

Towarzyszyliśmy zawodnikom od startu, aż do uroczystego wręczenia nagród. Lubiewo tego dnia zmieniło się nie do poznania, to był czas zabawy dla wszystkich. Dodatkowo, również aura była wyjątkowo łaskawa dla uczestników, było ciepło i bezwietrznie. Zawodnicy bardzo szybko pokonali stały dystans: Lubiewo – Bysław – Bysławek – Lubiewo. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali strażacy ochotnicy, policja i paramedycy.

TOKiS – PRESS promował i dokumentował to wydarzenie już szósty raz, wyłącznie dla naszych Czytelników i Widzów. Kiedy Wy odpoczywacie, my ciężko pracujemy, ale dzięki temu jako pierwsi prezentujemy to, co zarejestrował nasz sprzęt.

Galeria fotografii pojawi się jak zawsze u dołu strony głównej, zapraszamy do obejrzenia i życzymy wszystkim miłych wrażeń.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook