28 listopada 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Turniej Kręglarski o Puchar Dni Borów Tucholskich

2 min read

W sobotę i niedzielę odbywały się rozgrywki kręglarskie o Puchar Dni Borów Tucholskich.

ELIMINACJE
SOBOTA 17 lipca 2021r.
GODZ. TOR 1 TOR 2 TOR 3 TOR 4 TOR 5 TOR 6
13:00 Agata Banaszak-Kamińska
Czarna Kula Poznań
Natalia Bucholc
Tucholanka Tuchola
Edward Kuczkowski
OZK Pomorski
Elżbieta Ćwikła Waldemar Ruta
Start Poznań
14:00 Maciej Kląskała
Dziewiątka-Amica Wronki
Jakub Kląskała
Dziewiątka-Amica Wronki
Edyta Kląskała
Dziewiątka-Amica Wronki
Mateusz Kląskała
Dziewiątka-Amica Wronki
Tomasz Ćwikła
Morena Iława
Mateusz KnitterSpeedway Team
15:00 Szymon Sobkowiak
OZK Poznański
Zdzisław Knasiak
OZK Poznański
Karol Lipiński Speedway Team Jan Główczewski
Tucholanka Tuchola
Aleksandra Metlicka
Tucholanka Tuchola
Sylwia Piotrowska
16:00 Piotr Kieliba Stal Pleszew Tomasz Uschler Sławomir Polaszek Speedway team Jacek Jeżewski
OZK Pomorski
Norbert Muzolf
Tucholanka Tuchola
17:00 Akadiusz Stachecki Magdalena Wysocka Tucholanka Tuchola Andrzej Suchomski Kozłowski Maciej
18:00 Gdańsk Gdańsk Gdańsk

WYNIKI

Turniej Kręglarski o Puchar Dni Borów Tucholskich
Termin: 17-18.07.2021r.
Miejsce: kręgielnia OSiR Tuchola, ul. Pocztowa 7
KOBIETY
L.p.
Nazwisko i imię
Eliminacje Finały Wynik łączny
P Z X Razem P Z X Razem P Z X Razem
1 Januszewska Dorota 368 163 6 531 380 167 6 547 748 330 12 1078
2 Bucholc Natalia 333 176 7 509 366 179 2 545 699 355 9 1054
3 Banaszak-Kamińska Agata 348 166 2 514 348 189 6 537 696 355 8 1051
4 Pstrag-Wiligała Alina 351 157 5 508 364 177 8 541 715 334 13 1049
5 Kląskała Edyta 348 152 13 500 342 182 6 524 690 334 19 1024
6 Metlicka Alekandra 348 153 3 501 355 155 4 510 703 308 7 1011
7 Wysocka Magdalena 336 191 1 527 335 147 7 482 671 338 8 1009
8 Postrożny Natalia 335 147 11 482 361 166 9 527 696 313 20 1009
9 Piotrowska Sylwia 351 155 8 506 383 117 16 500 734 272 24 1006
10 Ćwikła Elżbieta 341 109 23 450 0 341 109 23 450
11 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 0
14 0 0 0 0 0 0
15 0 0 0 0 0 0
MĘŻCZYŹNI
L.p.
Nazwisko i imię
Eliminacje Finały Wynik łączny
P Z X Razem P Z X Razem P Z X Razem
1. Stachecki Arkadiusz 379 182 0 561 372 168 2 540 751 350 2 1101
2. Kieliba Piotr 374 180 1 554 377 161 0 538 751 341 1 1092
3. Lipinski Karol 365 188 5 553 344 173 5 517 709 361 10 1070
4. Uschler Tomasz 374 162 9 536 351 175 5 526 725 337 14 1062
5. Knitter Mateusz 351 160 4 511 359 153 1 512 710 313 5 1023
6. Kląskała Maciej 356 164 5 520 331 168 4 499 687 332 9 1019
7. Knasiak Zdzisław 347 172 5 519 338 154 6 492 685 326 11 1011
8. Kozłowski Maciej 366 150 14 516 348 137 11 485 714 287 25 1001
9. Główczewski Jan 344 150 8 494 355 145 9 500 699 295 17 994
10. Muzolf Norbert 337 172 4 509 332 138 7 470 669 310 11 979
11. Kląskała Mateusz 330 156 2 486 346 146 6 492 676 302 8 978
12. Kuczkowski Edward 362 137 11 499 343 127 10 470 705 264 21 969
13. Kląskała Jakub 362 117 19 479 341 147 8 488 703 264 27 967
14. Sobkowiak Szymon 323 167 2 490 340 126 11 466 663 293 13 956
15. Sikora Bartek 357 167 7 524 253 90 6 343 610 257 13 867
16. Ćwikła Tomasz 342 148 6 490 0 342 148 6 490
17. Polaszek Sławomir 326 145 12 471 0 326 145 12 471
18. Ruta Waldemar 328 137 11 465 0 328 137 11 465
19. Jeżewski Jacek 338 104 15 442 0 338 104 15 442
20. Suchomski Andrzej 314 127 20 441 0 314 127 20 441
21. 0 0 0 0 0 0
22. 0 0 0 0 0 0
23. 0 0 0 0 0 0
24. 0 0 0 0 0 0
25. 0 0 0 0 0 0
25. 0 0 0 0 0 0
26. 0 0 0 0 0 0
Bartosz Sikora -Kontuzja
FINAŁY
NIEDZIELA 18 lipca 2021r.
GODZ. KATEGORIA MIEJSCA TOR 1 TOR 2 TOR 3 TOR 4 TOR 5 TOR 6
9:00 KOBIETY / MĘŻCZYŹNI 7-10 / 13-14 Metlicka Alekandra Kląskała Edyta Postrożny Natalia Sobkowiak Szymon Kląskała Mateusz Kląskała Jakub
10:00 MĘŻCZYŻNI 7-12 Knasiak Zdzisław Kozłowski Maciej Knitter Mateusz Muzolf Norbert Kuczkowski Edward Główczewski Jan
11:00 KOBIETY 1-6 Januszewska Dorota Wysocka Magdalena Banaszak-Kamińska Agata Bucholc Natalia Pstrag-Wiligała Alina Piotrowska Sylwia
12:00 MĘŻCZYŻNI 1-6 Stachecki Arkadiusz Kieliba Piotr Lipinski Karol Uschler Tomasz Sikora Bartek Kląskała Maciej
ZAKONCZENIE OK 13:15

.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook