31 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tydzień z Internetem w tucholskiej bibliotece

2 min read

388443_358945644216783_1194733093_nW Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tucholi zakończył się, trwający w dniach 18 – 23 marca br. cykl spotkań pn. Pierwszy krok w cyfrowy świat, w ramach którego osoby 50+ poznawały Internet.

 

 

 

__________________________

Kursanci z wielkim entuzjazmem przyswajali wiedzę i odkrywali tajniki Internetu. Biblioteka zorganizowała kurs w ramach III edycji Tygodnia z Internetem 2013.

Zapoznając się z podstawami poruszania się w sieci (wyszukiwarkami, przeglądarkami), 13 uczestników spędziło łącznie 156 godzin przed ekranem komputera. Każdy uczestnik zajęć założył sobie pocztę elektroniczną i konto na portalach społecznościowych, ucząc się jednocześnie z nich korzystać.

Poniżej fragmenty e-maili przesłanych przez uczestników na skrzynkę pocztową biblioteki.

„Chodziłam na kurs internetowy od dnia 18 marca do 23 marca do biblioteki w Tucholi i jestem bardzo zadowolona. Chcę bardzo podziękować pani Beacie Modzińskiej i panu Pawłowi Redlarskiemu za nauczanie. Czas upływał w miłej atmosferze Dziękują; Danuta Laska wraz z mężem Kazimierzem.” Danuta Laska.

„Pozdrowienia i serdeczne podziękowania od nieinformatycznych seniorów 50+ za naukę i niezmierzoną cierpliwość w przybliżaniu nam tajników informatyki.” Edyta Rutkowska
„Dnia 23.03.2013r. kończy się kurs komputerowy 50+.Chciałbym tą drogą podziękować za wprowadzenie w świat internetowy pani Beacie i panu Pawłowi. Pozdrawiam Zygmunt” Zygmunt Smysłowski.

„23.03.2013 r. zakończenie szkolenia komputerowego 50+ chciałabym podziękować za przekazanie wiadomości wprowadzających w świat internetowy. Dziękuję za miłą i wesołą atmosferę. Pozdrawiam Maria.” Maria Smysłowska.

http://www.tuchola.pl

(RED.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook