2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Umrą ludzie z miast oraz mieszkańcy wiosek”

1 min read

5g

O smogu elektromagnetycznym pisaliśmy bardzo często, podając jako przykład np. wieżę telefonii komórkowej w Rudzkim Moście, bo właśnie stamtąd delikatnie mówiąc wyproszono nas, kiedy zadawaliśmy zbyt kłopotliwe pytania, podczas kiedy kończono jej budowę. Zadziwiające jest to, że mieszkańcy osiedla nawet nie mają pojęcia o tym, jak ryzykują. Nikt nie protestował, wszyscy cieszą się „zasięgiem”, a cmentarz…, faktycznie mają bardzo blisko.

Nie wiemy jakie normy złamano, ale wiemy, co nas czeka, a to dzięki rządowym leniom i nieukom, którzy spełniając unijne dyrektywy, zaplanowali prawdziwy armagedon, również nam.

Ministerstwo Cyfryzacji łamie nagminnie prawo, na czele tej nielegalnej spółki stoi Minister Zagórski. Już wkrótce Polacy będą masowo zabijani za pomocą sieci rakotwórczych anten 5G i nie ma w tym ani odrobiny przesady, na szczęście są ludzie, którzy nagłaśniają oczywistość, tylko…, czy ta się przebije i trafi do głów skłóconych Polaków? Tam, gdzie rząd przekupuje obywateli ich własnymi pieniędzmi kończy się demokracja, a zaczyna komunizm, a ten ogłupia i oślepia, by wreszcie zabić.


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook