22 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Usterki na płycie lądowiska dla śmigłowców w Tucholi zostały usunięte.

1 min read

O sprawie lądowiska dla śmigłowców pisaliśmy kilka miesięcy temu w kontekście uszkodzonych lamp oświetlających rejon „H” i nowego masztu z wiatrowskazem. Dzisiaj sprawa ma swój ciąg dalszy, a właściwie szczęśliwy finał. O usunięciu usterek poinformował nas odpowiedzialny za obiekt inspektor ds. zarządzania kryzysowego – pan Zbigniew Chrustowski.

Po długiej i bardzo szczerej rozmowie, doszliśmy do consensusu. Nauczeni doświadczeniem, ponownie przeprowadziliśmy wizję lokalną. Tym razem ze znakomitym skutkiem. Pomimo tego, ze loty śmigłowcem LPR nie odbywają się w nocy, nie oznacza, że w razie sytuacji wyjątkowej, taki lot nie nastąpi, zwłaszcza śmigłowcem, który zdolny jest do wielu działań w praktycznie dowodnych warunkach. „Eurocopter” potrafi zadziwiająco wiele, podobnie, jak znakomici piloci LPR-u.

Wraz z panem inspektorem, uczulamy miejscową policję na akty wandalizmu, które dokonywane są w rejonie płyty lądowiska i dotyczą niszczenia urządzeń, dającym maksimum bezpieczeństwa ludziom, którzy niosą pomoc bliźnim w wyjątkowych warunkach działania!

Przesunięto również pojemniki na tkaniny, które podrzucono bez pozwolenia w pobliże lądowiska.

Brawo, wzorowo wykonana praca.

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook