16 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

W POSZUKIWANIU DOBRYCH WZORCÓW DLA ROZWOJU TURYSTYKI W W NASZYM POWIECIE – TOKiS – PRESS na PODLASIU

1 min read

Przez trzy dni TOKiS – PRESS przebywał na PODLASIU. Mieliśmy jedyną w swoim rodzaju możliwość podziwiania  struktury i metod postępowania, przy promocji turystycznej tego regionu POLSKI.

Wybór właśnie tego województwa nie był przypadkowym, pod wieloma względami przypomina on fragment kujawsko – pomorskiego ze szczególnym naciskiem na nasz powiat. Ta niezwykle ciekawa wycieczka jest dla obecnie rządzących naszym powiatem zdarzeniem niepotrzebnym, wręcz urągającym standardom działania obecnej władzy, która nie ma o turystyce, przysłowiowego, zielonego pojęcia.  Dlatego powiat tucholski jest głównie krainą, gdzie specjaliści różnych branż zdegradowani zostali do roli robotników w firmach, których otwieranie tak szumnie się rozgłasza. Przed nami kolejna inwestycja, o której media poinformują swoich czytelników, po 24 lipca,kiedy to dojdzie do konferencji w sprawie budowy nowego zakładu, na terenach inwestycyjnych miasta.

Nasz powiat powinien postawić na turystykę, ale nikt nie ma pojęcia, jak to zrobić, nasza wizyta w powiecie Bielsk Podlaski, z pewnością będzie inspirującą, przynajmniej dla zainteresowanych.

Już wkrótce opowiemy o tym bardziej dokładnie. Uczmy się od lepszych!


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook