2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

W trosce o bezpieczeństwo dzieci w Śliwicach przeprowadzono cenną akcję

1 min read

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców Gmin Wiejskich Zarząd Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej oraz Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”  przekazali  kamizelki odblaskowe dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych oraz przedszkolaków z terenów wiejskich naszego województwa.

Mając na względzie bezpieczeństwo w  dniu 12 czerwca Wójt Gminy Śliwice spotkał się z dziećmi i rozdał kamizelki odblaskowe. 70szt. kamizelek ufundował Zarząd Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej, natomiast 180 szt. Gmina Śliwice. Na zakończenie dzieci złożyły przyrzeczenie, że będą bezpiecznie poruszały się po drogach i korzystały z kamizelek, które otrzymały.

To jeden z przepięknych przykładów troski władz samorządowych o dobro naszych dzieci w oparciu o sponsorów. Oczywiście, można konfabulować, że to forma promocji firm, instytucji, które ufundowały przedmioty tak przydatne na drodze, zapewne tak, jest, ale i w ich interesie jest to, aby wypadków było mniej. Kiedy jednak wszyscy mamy na celu dobro i bezpieczeństwo dzieci, każda forma pomocy i współpracy jest cenna. Tym większe uznanie dla lokalnych władz w Śliwicach, że tak skutecznie zadziałały.

Brawo!

___________________

(red.)

Mat. sliwice.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook