23 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

W tym konkursie naszym faworytem jest tucholska policjantka

2 min read

Już można oddawać swoje głosy na ulubionych dzielnicowych w ramach XI Edycji Plebiscytu „Najpopularniejszy Dzielnicowy 2014”.

Do udziału w tegorocznej, jubileuszowej edycji plebiscytu, zgłoszonych zostało aż 169 dzielnicowych ze wszystkich powiatów województwa kujawsko-pomorskiego. Komisja plebiscytowa przyznała im już numery porządkowe, które będą wykorzystywane podczas głosowania. Poniżej zamieszczamy listę zakwalifikowanych do udziału w plebiscycie dzielnicowych. Głosować można przez miesiąc do 7 lipca 2014 r. do godz. 23:59.

W ubiegłym roku, oddając głosy na swoich ulubionych dzielnicowych, wysłali Państwo aż 18090 SMS-ów. Wierzymy w to, że zainteresowanie obecną edycją plebiscytu będzie jeszcze większe i padnie kolejny rekord oddanych głosów.

Zachęcamy gorąco do głosowania i przypominamy, że ranking oddanych głosów można śledzić na żywo na specjalnie w tym celu utworzonej stronie internetowej:www.pomorska.pl/dzielnicowy.

monklep

Pani aspirant Monika Klepin –  faworyt  TOKiS-PRESS

W tym konkursie naszą faworytka jest p. aspirant Monika Klepin – tucholska policjantka, jedyna z pań, która pełni funkcję dzielnicowego. Służy społeczeństwu od 2003 roku. Wielokrotnie przyglądaliśmy się jej pracy, często dyskretnie, kiedy trzeba jest stanowcza, ale nawet wtedy łatwo odczuć, że jej celem nadrzędnym jest niesienie pomocy bliźnim. Bez wątpienia, to  policjantka z powołania, świetnie wykonująca swoje obowiązki, no i co najważniejsze, służy w tucholskiej jednostce. Z przyjemnością już oddaliśmy nasze głosy właśnie na panią Monikę. Kto wie, być może nasi czytelnicy i widzowie pójdą w nasze ślady, mając podobne do naszych odczucia.

Jeżeli chcesz oddać głos na tę policjantkę wykorzystaj informację…

monklepSMS o treści: dzielnicowy.146 pod numer 71321

Trzymamy kciuki!

 

Masz możliwość wyboru, dlatego przypominamy sylwetki innych dzielnicowych – http://tokis.pl/?p=17404

______________________

(red.)

Wykorzystano materiały z tuchola.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook