29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Partnerstwo „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie” zaprasza na WARSZTAT REFLEKSYJNY, dotyczący bieżącej analizy procesu wdrażania i efektów realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR).

Warsztat ma na celu analizę stopnia realizacji finansowej i rzeczowej LSR, ocenę kryteriów wyboru projektów, procedur naboru i realizacji projektów oraz ocenę stopnia skuteczności działań biura LGD (działań animacyjnych, informacyjno-promocyjnych oraz doradczych). Warsztat ma wskazać zmiany, jakie należy wprowadzić w działaniach LGD, by skuteczniej realizować cele LSR.

TERMIN: 18 lutego 2021 r. (czwartek)
GODZINA: 10:00
MIEJSCE: on-line

Link do formularza zgłoszeniowego na warsztat.

Zgłoszenia do dnia 12 lutego 2021 r. (piątek).

DO UDZIAŁU W WARSZTACIE ZAPRASZAMY członków Partnerstwa, członków Zarządu i Rady Decyzyjnej, beneficjentów LGD, przedstawicieli samorządów, w tym pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, lokalnych liderów, mieszkańców obszaru LSR, przedstawicieli sąsiednich LGD, a także wszystkich zaangażowanych w proces wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju.

Warsztat ma charakter otwarty, jednak z uwagi na obostrzenia związane z Covid-19 odbędzie się w formie zdalnej, za pośrednictwem aplikacji MS TEAMS*. Na podane przez Państwa adresy e-mail zostanie przesłany link z zaproszeniem, który umożliwi uczestnictwo w spotkaniu (link zostanie przesłany 18 lutego 2021).

Serdecznie zapraszamy!

Z aplikacji Teams można korzystać:

  • poprzez przeglądarkę
  • poprzez aplikację instalowaną na komputerze – do pobrania tutaj
  • poprzez aplikację mobilną na telefon – do pobrania tutaj

(red.)

tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook