18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wernisaż wystawy filcu pt. „Opowieści z wełny i jedwabiu”

1 min read

Tucholski TOK ponownie funduje nam sztukę amatorską, tym razem dość oryginalną, ponieważ prezentowane prace wykonane są z… filcu.

Zapraszamy na wernisaż wystawy filcu pt. `Opowieści z wełny i jedwabiu`

W piątek 29 września 2017r. o godz. 17:00 w sali wystaw TOK odbędzie się wernisaż wystawy prac autorstwa filcarki Brygidy Wolańskiej pt. `Opowieści z wełny i jedwabiu`.
Podczas otwarcia można będzie zobaczyć nie tylko różnorodną odzież i dodatki wykonane z filcu. Na gości czekać będą również: mały pokaz mody oraz prezentacja multimedialna, na podstawie której twórczyni Brygida Wolańska przedstawi proces filcowania.
Ponadto prace pani Wolańskiej można nabyć w Galerii BT.

Serdecznie zapraszamy!

Bezskutecznie próbowaliśmy zdobyć jakieś bliże informacje o autorce prac, które podziwiać będziemy w tucholskim TOK-u. Nie znamy autorki, nie wiemy niczego o jej sukcesach, czy ewentualnych wpadkach, dlatego wystawa może okazać się bardzo… interesująca! Coś nowego, oryginalnego, bez haftu borowiackiego, wystruganych z drewna ptaszków i naprędce zorganizowanych kameralnych koncertów, jednak ponownie  mamy do czynienia z niczym innym, jak tylko z pracami amatorskimi.

Pomimo wszystko…, trzymamy kciuki licząc, że wystawa odniesie sukces.


(red.)

Na pdst. mat. TOK Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook